Змагалися юні олімпійці

Уже 4 роки поспіль доброю традицією на Ямпільщині стало проведення Малих Олімпійських ігор, метою яких є популяризація занять фізичною культурою і спортом. Цього року Малі Олімпійські ігри пройшли на майданчику Ямпільського дошкільного навчального закладу «Малятко». Урочисто й піднесено, під звуки маршу, немов на справжніх Олімпійських іграх, крокували команди вихованців Ямпільського дошкільного навчального закладу «Малятко»,Свеського дошкільного навчального закладу «Берізка»,Дружбівського навчально – виховного комплексу : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад .Традиційно на відкритті олімпійських ігор був запалений символічний Олімпійський вогонь та піднятий Олімпійський прапор. Олімпійські ігри – це змагання в силі, витривалості та вправності. Юні спортсмени змагались: у бігу на 20 метрів, стрибках у довжину, метанні тенісного м’ячика на дальність.
До спортивного свята долучились і батьки майбутніх олімпійців. Вони були активними вболівальниками та учасниками змагань. Усі вони продемонстрували неабиякий спортивний інтерес та завзятість.
Виснажені, але щасливі, як справжні олімпійці, діти та їх батьки вишикувались в очікуванні на оголошення команди-переможця. Під впливом позитивних вражень та бурхливих оплесків глядачів, судді одноголосно вирішили – переможцями будуть усі 3 команди. У нелегкій спортивній боротьбі І місце вибороли юні спортсмени Свеського дошкільного навчального закладу «Берізка», ІІ- Ямпільського дошкільного навчального «Малятко», ІІІ- Дружбівського навчально – виховного комплексу : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад .
Кожен, хто був тут присутнім, мав змогу переконатися, що Малі Олімпійські ігри – це впевнений крок до Великих. Адже з таких змагань і починається гартування волі й духу, зміцнення здоров’я та пошук нових друзів. І хто знає, можливо, для когось із цих юних спортсменів у той день розпочався шлях у великий спорт.

/Files/images/8.jpg /Files/images/2.jpg

/Files/images/11.jpg/Files/images/0_c0d30_b2b63ffe_orig.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 226

Коментарi