• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • День безпечного Інтернету у 2019 році відбудеться 5 лютого.

День безпечного Інтернету у 2019 році відбудеться 5 лютого.

2019-01-24

/Files/images/SID2019_logo.jpg
Онлайн - урок з нагоди Дня безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року мільйони людей в усьому світі відзначають День безпечного Інтернету під гаслом «Разом за найкращий інтернет!». З цієї нагоди та з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій запрошуємо учнів 8-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних закладів освіти та студентів коледжів на безкоштовний 45-хвилинний онлайн-урок, що розпочнеться 5 лютого о 12.30 та буде транслюватися на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні (Лист ДНУ ІМЗО від 21.01.2019 № 22.1/10–213).

Учасники заходу мають можливість:

  • прослухати доповіді експертів за темами «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей» та іншими актуальними питаннями;
  • пройдти онлайн-тестування та отримати сертифікат.

Захід організовано за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Департаменту кіберполіції Національної поліції України та компанії ERC.

Для участі в онлайн-уроці, проходження тестування та отримання сертифіката кожному учаснику необхідно індивідуально зареєструватися за посиланням відповідно до територіальної приналежності.

Онлайн-урок можна переглянути в запису.

Посилання для реєстрації https://bit.ly/2FpkgIr
Кiлькiсть переглядiв: 161

Коментарi