Особливості ЗНО - 2018

Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 22 травня до 14 липня.

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більше як із чотирьох навчальних предметів із Переліку.

Перелік навчальних предметів:

1. Українська мова і література

2. Історія України

3. Математика

4. Біологія

5. Географія

6. Фізика

7. Хімія

8. Англійська мова

10. Німецька мова

11. Французька мова

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації для випускників старшої школи ЗНЗ 2018 року:

- українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, написання власного висловлення);

– математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття);

– один із навчальних предметів, зазначених у пунктах 2 -11 Переліку (за вибором випускника).

Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності: рівня В1 та рівня В2.

Випускники старшої школи ЗНЗ 2018 року, які бажають зараховувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за ДПА та вивчали цю іноземні мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест В2.

Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) професійно – технічних, вищих навчальних закладів, які у 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом МОН України від 03.02.2016 №77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

Для підготовки до ЗНО та можливості ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році планується проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Про схему та терміни реєстрації пробного ЗНО буде повідомлено додатково на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти звертає увагу всіх, хто планує у 2018 році реєструватися для участі у ЗНО, завчасно потурбуватися щодо отримання паспорта особами, яким на 1 вересня 2017 року виповнилося 16 років. Реєстрація на ЗНО для таких осіб буде проводитися виключно за наявності паспорта.

/Files/images/календар зно-2018.png/Files/images/дати зно-2018.png

Реєстрація на ЗНО - 2018

З 6 лютого 2018 року в Україні розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

19 березня 2018 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 2 квітня 2018 року.

Програма реєстрації розміщена на веб – сайті УЦОЯО testportal.gov.ua.

Зареєструватися на ЗНО – 2018 може особа, яка вже має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році.

Випускники закладів загальної середньої освіти, учні (слухачі, студенти) професійно – технічних, вищих навчальних закладів І – ІІ р. а., які у 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту, подають до закладу, у якому навчаються, такий комплект реєстраційних документів:

- реєстраційну картку;

- копію документа, що посвідчує особу;

- 2 фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку.

Навчальний заклад надсилає список випускників і комплекти реєстраційних документів до Харківського РЦОЯО поштовим відправленням.

Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно – технічних, вищих навчальних закладів, яі отримали повну загальну середню освіту раніше, самостійно або за допомогою пунктів реєстрації формують комплект реєстраційних документів:

- реєстраційну картку;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копію документа про повну загальну середню освіту (атестат);

- інші документи в разі потреби (копію свідоцтва про зміну імені, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу – для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою)).

Комплекти реєстраційних документів надсилаються рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського РЦОЯО.

У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації можна звернутись до пунктів реєстрації. Перелік пунктів реєстрації та графік їх роботи розміщено на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua та Харківського РЦОЯО zno-kharkiv.org.ua в розділі «ЗНО - 2018».

У м. Суми пункти реєстрації створені на базі: КЗ Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумського державного університету (центральний корпус та корпус 2), Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

У м. Глухів на базі – Глухівського агротехнічного інституту імені С. А. Ковпака Сумського національного аграрного університету.

У м. Конотоп на базі – Конотопського інституту Сумського державного університету.

У м. Шостка на базі – Шосткинського інституту Сумського державного університету.

Кiлькiсть переглядiв: 330

Коментарi